Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

161123 Banner Euro PAN

Rusza kolejna kampania marki Świeżych Soków “Cymes”

17 lutego 2017 r. rusza kolejna kampania marki Świeżych Soków “Cymes” produkowanych przez firmę Victoria Cymes. Ambasadorką marki została aktorka Weronika Książkiewicz, którą zobaczymy w spotach telewizyjnych i billboardach sponsorskich. Kampania telewizyjna będzie wspierana działaniami w prasie, internecie i aktywacjami w mediach społecznościach.

Czytaj więcej...

Sulimar wprowadził na rynek zestaw piw z okazji Dnia Świętego Walentego

Browar Sulimar  wprowadził na rynek zestaw 2 piw pod marką Cornelius z okazji Dnia Świętego Walentego. Jest to prawdopodobnie pierwsza koncepcja piwa walentynkowego. Ta ciekawa koncepcja obejmuje piwo dla kobiety - puszka w kolorze malinowym. Jest to malinowe piwo dla kobiety, subtelnie słodkie, delikatnie pachnące maliną, pięknie rubinowe – prezentujące tą łagodniejszą i piękniejszą część związku, które błogosławił Święty Walenty. Preparat malinowy, który nadał piwu unikalny smak został opracowany przez Zentis Polska Sp. z o.o. Piwo Cornelius Malinowy ma 5% obj. alkoholu i brzeczkę 12,9 % wag.

Czytaj więcej...

Nowa promocja marki Harnaś - MULTIMILIONER

1 lutego rusza MULTIMILIONER – nowa odsłona promocji piwa marki Harnaś. Jedna z największych na rynku loterii uatrakcyjnia w tym roku swoją mechanikę. Marka wprowadza do loterii typu instant-win nagrodę pieniężną – oprócz butelki piwa konsument może wygrać 100 złotych.

Czytaj więcej...

Nowe życie żyta w Polsce

W ciągu ostatnich 15 lat powierzchnia upraw żyta w Polsce zmalała ponad dwukrotnie do ok. 1 mln ha, a zbiory spadły niemal dwukrotnie do 2,8 mln t. Kraj, będący światowym liderem w produkcji żyta, dał się wyprzedzić Niemcom. Zboże, które coraz bardziej traci na znaczeniu i jest uprawiane głównie na piaszczystych glebach Mazowsza i Podlasia – bo nic lepszego na nich nie wyrośnie – ostatnio zyskuje nowych konsumentów – browary regionalne i rzemieślnicze.

Czytaj więcej...

Pijmy soki nie tylko od święta

100% soki i musy owocowo-warzywne to idealna alternatywa dla świeżych owoców i warzyw. Szczególnie w okresie zimowym pozwalają one dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin i minerałów. Zarówno Światowa Organizacja Zdrowia, Instytut Żywności i Żywienia oraz eksperci zalecają spożywanie soków i musów, które z powodzeniem mogą zastąpić jedną porcję warzyw i owoców dziennie. Jednak wokół tych produktów narosło wiele mitów, które sieją wątpliwość – w tym artykule postaramy się je rozwiać!

Czytaj więcej...

Szukaj

gmp 3110x1458

cidilines

kompendium